Primeprint

drukarka 3D Primeprint od Dentsply Sirona

 
Primeprint to wysoce zautomatyzowany, kompleksowy system drukowania 3D klasy medycznej dla dentystów i techników dentystycznych, którzy chcą poszerzyć swoją ofertę leczenia lub usług. To inteligentne rozwiązanie sprzętowe i programowe zostało zaprojektowane z myślą o zastosowaniach stomatologicznych i może obsługiwać cały proces drukowania, łącznie z obróbką końcową. Wysoki poziom automatyzacji pomaga skrócić czas obsługi, pozwala na delegowanie i zapewnia wysoki poziom produktywności.

 

Łatwość obsługi i wysoki poziom automatyzacji

Dowiedz się więcej o zaletach rozwiązania Primeprint podczas całego procesu drukowania.Rozbuduj swoją praktykę lub laboratorium dzięki doskonałym wynikom medycznym i bezpiecznym warunkom pracy.Primeprint działa na platformie DS Core.

 

Krok 1
Przygotuj plik
Dokładnie przygotuj plik do druku przed wysłaniem go do drukarki za pomocą jednego kliknięcia przycisku.


Krok 2
Przygotuj drukarkę 3D

Włóż jednostkę materiałową i Primeprint Box przed rozpoczęciem procesu drukowania 3D.

Krok 3
Przesuń pudełko Primeprint
Zautomatyzowane przetwarzanie końcowe może rozpocząć się natychmiast po przeniesieniu Primeprint Box z drukarki do PPU.


Krok 4
Finalizacja
Po zautomatyzowanej i ręcznej obróbce końcowej masz teraz medycznie bezpieczny produkt.

 

Rozwiązanie do drukowania 3D klasy medycznej
Primeprint  to uproszczone, wysoce zautomatyzowane, kompleksowe rozwiązanie do drukowania 3D do tworzenia aplikacji medycznych, umożliwiające użytkownikom poszerzenie oferty leczenia i usług. Pomaga także skrócić czas obsługi i pracę ręczną, umożliwiając osiągnięcie maksymalizacji produktywności.
 
Zaprojektowane, aby zapewnić doskonałość w Twojej praktyce i laboratorium

Sprzęt i oprogramowanie Dental Intelligence umożliwiają użytkownikowi drukowanie biokompatybilnych aplikacji z powtarzalnymi i dokładnymi wynikami. Inteligentną koncepcję transportu materiałów wykorzystującą kodowanie RFID w całym procesie produkcyjnym opracowano z myślą o bezpiecznym i czystym użytkowaniu. Dzięki współpracy platformy usług projektowania w chmurze, dentyści mogą zamówić wysokiej jakości pliki CAD utworzone przez doświadczonych techników laboratoryjnych w postaci plików gotowych do wydrukowania w celu drukowania 3D za pomocą Primeprint.

 
 
 
 
 
 
 

Plik do pobrania: POBIERZ