OWANDY ONE

Radiowizjografia Owandy ONE

Sensor wewnątrzustny wyposażony w technologię CMOS. Jego ergonomię i konstrukcję opracowano specjalnie z myślą o dostosowaniu się do praktyki lekarza. Zaokrąglone narożniki i fazowane krawędzie urządzenia zapewniają lekarzowi i pacjentowi prawdziwą łatwość ustawiania. Komfort w jamie ustnej jest zoptymalizowany dzięki niewielkim rozmiarom sensora i kabla.

 Prostota

Dzięki bezpośredniemu połączeniu z USB sensor One jest bardzo łatwy w użyciu w konfiguracjach z jedną lub wieloma stacjami roboczymi. Długość kabla (3 metry) zapewnia większą elastyczność instalacji, niezależnie od urządzenia gabinetu.

 Dostępność

Dzięki przyrządowi ‘One’ możesz wyposażyć swój gabinet w urządzenie z najnowszą technologią CMOS za bardzo przystępną cenę. Ta technologia kompaktowa (połączenie światłowodu, scyntylatora i systemu tłumienia wstrząsów) jest synonimem urządzenia o wysokiej niezawodności.

 Przystosowanie

Sensor One jest dostępny w dwóch rozmiarach (nr 1 i nr 2) dopasowanych do metod pracy (zdjęcie skrzydłowo-zgryzowe, wewnątrzustne zębowe itp.). Można go używać w periodontologii, endodoncji, protetyce, chirurgii implantologicznej i diagnostyce próchnicy zębów.

 Sensor One jest urządzeniem w 100% zintegrowanym z programem Quickvision. Dlatego obrazy można zapisywać bezpośrednio w planie leczenia dentystycznego pacjenta. Urządzenie jest również całkowicie wodoodporne. Dostępny jest szereg metod dezynfekcji (spryskiwanie, zanurzanie itp.).

 

 

 

Technologia czujnika:                              CMOS

Zewnętrzne wymiary czujnika :           39 x 25 x 5 mm (T1) 
                                                                         43 x 31 x 5 mm (T2)
Aktywny obszar                                         30 x 20 mm (600 mm2) - (T1), 
                                                                          34 x 26 mm (900 mm2) - (T2)
Aktywny obszar w punktach                 1500 x 1000 pikseli (T1) 
                                                                          1700 x 1300 pikseli (T2)
Skala szarości                                              14-bitowy (16384 odcieni szarości)
Długość przewodu czujnika                   3 m
Podłączenie USB                                         USB 2.0 High-Speed (480 Mbit / s) i USB 3.0