inLab MC XL

Frezarka inLab MC XL od Dentsply Sirona

inLab MC XL
Elastyczny i wydajny
inLab MC XL to szybkie urządzenie do frezowania i szlifowania na mokro z wieloma opcjami produkcyjnymi dla Twojego laboratorium dentystycznego. Korzystasz z dużej prędkości i precyzji, a w zaledwie kilku krokach możesz przejść od szlifowania do frezowania. Duży wybór materiałów i wiele zastosowań zapewniają szczególnie elastyczne i wydajne możliwości produkcji.

 

 

 
Uniwersalny

Jednostka produkcyjna ceramiki, polimerów i metalu

 

Dokładny

Dokładna 4-osiowa obróbka bloków

 

Szybki

Szlifowanie wysokoobrotowe z jednoczesną, podwójną obróbką 4-osiową

 

 

 

 
Szlifowanie wysokoobrotowe inLab

Odbudowy z ceramiki szklanej i hybrydowej można wytwarzać z nieosiągalną wcześniej szybkością przy jednoczesnej podwójnej obróbce w czterech osiach. W pełni wyprofilowana korona Celtra Duo zajmuje mniej niż 10 minut. Jest to kluczowy czynnik sukcesu w przypadku potencjalnych nowych modeli biznesowych, które mogą wymagać dostarczenia zamówień na wyciski cyfrowe w ciągu godziny.

 

 
Precyzyjne przetwarzanie

inLab MC XL charakteryzuje się precyzyjną obróbką na mokro. Szczególnie przy obróbce ceramiki szklanej można stosować szlifierki o grubości zaledwie 0,6 mm — w przypadku uzupełnień o maksymalnej szczegółowości w obszarach okluzyjnych i międzyzębowych oraz na krawędzi preparacji.

 

 
Szeroki wybór materiałów

Podobnie jak w przypadku wszystkich jednostek produkcyjnych CAD/CAM firmy Dentsply Sirona, inLab MC XL umożliwia korzystanie z dużego wyboru materiałów. Materiały Dentsply Sirona CAD/CAM i materiały  partnerów są optymalnie przystosowane do szybkiego przetwarzania.

 

Otwarte oprogramowanie

inLab MC XL tworzy uzupełnienia doskonale współpracujące z oprogramowaniem inLab CAD SW. Alternatywnie możesz importować uzupełnienia w formacie STL/XML z innego oprogramowania CAD, takiego jak exocad®, 3Shape® itp.