Primescan AC

Primescan - skaner wewnątrzustny

Primescan

Primescan wspiera wszystkie rodzaje leczenia - od pojedynczego zęba po pełen łuk. Dzięki niemu skanowanie wewnątrzustne jest teraz bardziej precyzyjne, szybsze i łatwiejsze niż kiedykolwiek dotąd.

Primescan jest narzędziem opracowanym dla nowoczesnej stomatologii i z myślą o stomatologu. Wyposażony został w touchpad i szerokokątny ekran dotykowy 16:9, co umożliwia wyjątkowo intuicyjną i ergonomiczną pracę.

Innowacyjny Smart Pixel Sensor przetwarza ponad milion punktów 3D na sekundę, umożliwiając tworzenie realistycznych obrazów o wysokiej precyzji. Według najnowszych badań jest to najbardziej precyzyjny skaner na rynku. Użyta w nim technologia dynamicznej głębi skanowania pozwala osiągnąć doskonałą ostrość obrazu i wyjątkową precyzję, nawet na głębokości do 20 mm. Daje to zdecydowaną przewagę w przypadku skanowania głębiej położonych tkanek.

Otwarty dla każdego systemu, skaner wewnątrzustny Primescan umożliwia eksport danych do każdego laboratorium na świecie. Oprogramowanie umożliwia eksport danych do oprogramowania InLab, EXOcad oraz każdego innego współpracującego z formatem STL.

  • Ekran dotykowy i touchpad dla najwygodniejszej, intuicyjnej pracy
  • Smart Pixel Sensor pozwala na skanowanie nawet do 20mm głębokości
  • Doskonała ergonomia umożliwiająca pracę w dogodnej pozycji ciała
  • Inteligentna koncepcja higieny, która pozwala szybko i łatwo przeprowadzić dezynfekcję całego urządzenia
  • Pełna mobilność dzięki możliwości pracy na zasilaniu z baterii przez ponad godzinę
 

 
 ZASTOSOWANIE  W IMPLANTOLOGII

 

 
SKAN ŁUKU GÓRNEGO