OWANDY OPTEO

JESZCZE ŁATWIEJSZE OBRAZOWANIE CYFROWE.

Bezpośredni sensor wewnątrzustny USB - Owandy OPTEO

 Wysoka rozdzielczość i precyzja

Bezpośrednie połączenie USB gwarantuje natychmiastową rejestrację obrazu rentgenowskiego. Wysoka rozdzielczość (>20 pl/mm) związana z 14-bitowymi poziomami szarości, doskonała wyrazistość i idealna jasność oraz kontrast obrazów gwarantują znakomitą czytelność zdjęć rentgenowskich. Duża aktywna powierzchnia sensora zapewnia optymalny format obrazu rentgenowskiego. Dlatego diagnoza jest dokładna, szybka i niezawodna.

 Ergonomia

Zaokrąglone krawędzie i ścięte boki sprawiają, że urządzenie Opteo jest idealną odpowiedzią na potrzeby w zakresie obsługi i komfortu pacjenta. Grubość sensora i średnicę kabla zredukowano do minimum. Elastyczność kabla i fakt, że jest ustawiony wysoko na czujniku, gwarantuje łatwe ustawienie w ustach: brak ryzyka zerwania kabla, komfort w ustach jest idealny.

 Prostota i automatyka

Bez niewygodnych dodatkowych modułów. Bezpośrednie połączenie USB urządzenia Opteo sprawia, że korzystanie z niego (na jednym i wielu stanowiskach) jest proste i intuicyjne. Trzymetrowy kabel można połączyć z komputerem niezależnie od układu gabinetu. Wyjątkowy system automatycznego aktywowania sensora ogranicza liczbę kroków koniecznych do wykonania zdjęcia: rejestracja obrazu odpowiedniej jakości na podstawie emisji promieniowania rentgenowskiego jest również gwarantowana.

Urządzenie Opteo jest w 100% zintegrowane z oprogramowaniem Quickvision. Dzięki temu, obrazy można zapisywać bezpośrednio w planie leczenia dentystycznego pacjenta.

 Pełne dostosowanie do wszystkich praktyk klinicznych

Można go używać w zabiegach endodontycznych, leczeniu chorób przyzębia, chirurgii protetycznej i implantologicznej, a także w diagnostyce jamy ustnej. Ponadto jest zupełnie wodoszczelny, zapewniając całkowitą elastyczność w wyborze metod dezynfekcji:zanurzenie, spryskiwanie itp.

 Niezawodny i wytrzymały
Sensor Opteo łączy w sobie bardzo wysoką rozdzielczość obrazu z podwyższoną niezawodnością urządzenia. Zawiera mikroukład CMOS, optykę światłowodową, scyntylator i układ amortyzacji wstrząsów. Pozłacane złącze USB zapewnia szybką transmisję sygnałów i znakomitą odporność na korozję. Znakomicie poprawia to również trwałość systemu.

 

 MDS Jończyk jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Owandy Radiology od 2004 roku.  Wszyscy pracownicy naszej firmy posiadają wykształcenie techniczne i biorą systematyczny udział w szkoleniach produktowych i serwisowych, które są potwierdzone odpowiednimi certyfikatami. Dzięki temu kupując produkt od naszej firmy mają Państwo pewność, że montaż i wdrożenie personelu zostanie wykonane przez inżyniera, który posiada odpowiednie kwalifikacje. Oprócz kompleksowej opieki posprzedażowej oferujemy również Państwu wsparcie serwisowe.

 

 

Technologia czujnika:                         CMOS

Zewnętrzne wymiary czujnika:          39 x 25 x 5 mm (T1) 
                                                                       43 x 31 x 5 mm (T2)

Aktywny obszar:                                      30 x 20 mm (600 mm2) - (T1), 
                                                                       34 x 26 mm (900 mm2) - (T2)

Aktywny obszar w punktach:             1500 x 1000 pikseli (T1) 
                                                                       1700 x 1300 pikseli (T2)

Rozdzielczość czujnika:                         22 pl / mm (T1 i T2)

Długość przewodu czujnika:               3 m

Głębia obrazu:                                           14-bitowy (16384 odcieni szarości)

Podłączenie USB:                                     USB 2.0 High-Speed (480 Mbit / s) i USB 3.0