O firmie

MDS Jończyk to rodzinna firma, która od 25 lat  zajmuje się sprzedażą i serwisem urządzeń w branży stomatologicznej.

Co nas wyróżnia:

Inne podejście do klienta. Jesteśmy rodzinną firmą, której zależy na długofalowych relacjach ze swoimi klientami. Zapewniamy doradztwo i usługi na każdym etapie życia kliniki począwszy od projektowania, poprzez przeglądy i serwis sprzętu, aż do utylizacji produktu. Pozostajemy w stałym kontakcie z naszymi klientami.

Zaufali nam międzynarodowi producenci. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firm: Dentsply Sirona, Melag, Dürr Dental, Owandy Radiology, Scaner, Brumaba, Tecno-Gaz. Bezpośrednia współpraca z renomowanymi, światowymi markami jest dla nas niewątpliwym sukcesem.

Nie sprzedajemy wszystkiego. Wybieramy producentów,  którzy są znani z wysokiej jakości produktów. Wiemy, że gabinety i kliniki stomatologiczne chcą inwestować w nowoczesny sprzęt, który pozwoli na pracę bez przestojów i posłuży im na lata. Biorąc pod uwagę długoterminową współpracę z producentami uważnie przyglądamy się produktom, które Państwu oferujemy. Wiemy, że od tego zależy Państwa zadowolenie i nasza reputacja.

Nie zatrudniamy handlowców i nie zwracamy uwagi na słupki sprzedaży:) Sprzedaż prowadzą osoby zajmujące się montażem i serwisem sprzętu. Już po rozmowie telefonicznej zauważają Państwo nasze nietuzinkowe podejście do sprzedaży i wiedzę, która sięga dalej niż katalog sprzedażowy producenta :)

25 lat temu MDS Jończyk zaczynała działalność jako firma zajmująca się serwisem sprzętu medycznego.  Do tej pory serwis sprzętu jest fundamentem naszej firmy. Problemy sprzętowe staramy się rozwiązać już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej. Kiedy to możliwe, łączymy się zdalnie z Państwa komputerami. Wiemy, że szybka diagnoza i zaangażowanie są dla Państwa priorytetowe w niekomfortowej sytuacji.

Posiadamy ogromne zapleczem części zamiennych. Zależy nam na tym, by gabinety działały bez przestojów. Często czas serwisu w firmach wydłuża się z powodu niedostępności części lub długiego okresu międzynarodowej wysyłki, dlatego staramy się z wyprzedzeniem zamawiać części eksploatacyjne i zamienne, tak by okres naprawy skrócić do minimum.

Stale się szkolimy. W celu zapewnieniu Państwu wsparcia technicznego na najwyższym poziomie wszyscy pracownicy posiadają wyższe wykształcenie techniczne i stale rozwijają swoje umiejętności na szkoleniach serwisowych u naszych partnerów. Nie sprzedajemy produktów, których nie znamy.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy.